אודותינו

>
אודותינו

OUR STORY

אגווה בנדיטה, תאגיד אופנת בגדי הים הקולומביאני, נוסדה בשנת 2003 על ידי קטאלינה אלברז ומרינה הינסטרוזה שמעצבות את בגדי הים מיום מאז הקמת החברה. תוך 7 שנים בלבד אגווה בנדיטה מיקמה עצמה כמותג בגדי הים המוביל והמתפתח ביותר בעולם. האקסקלוסיביות בעיצוב בגדי הים יחד עם איכות חומרי הגלם הגבוהה אפשר את ההתפתחות המואצת של המותג תוך הופעות במגזינים הנחשבים בעולם, מסלולי הדוגמנות היוקרתיים ביותר ותצוגות בינלאומיות רחבות.אגווה בנדיטה הוא מותג שקם כדי להישאר. הפריצה לתודעה תוך עיצוב פורץ דרך שבר כל מוסכמות קיימות.

החברה החלה כששתי המעצבות לקראת סיום לימודיהן באוניברסיטת קולומביה "קולגיאטורה". היתה זו חברות, כימיה וכמיהה למקצוע בין שתי המעצבות הצעירות שהצמיחה מותג מהפכני בהתחלה, לא רעיון עסקי.

 

WE LOVE FASHION​

במהלך 7 השנים האחרונות, אגווה בנדיטה התאפיינה במגע מודרני-חדשני לכל קולקציה, נגיעות קולומביות אופייניות בגזרה לטינית, קו בגדי ים מתכוונן, מותאם בעיצובים שלוכדים את העין.
פקטור ההצלחה של אגווה בנדיטה היה השילוב בין חיתוך לייזר באיכות גבוהה, תפירה חזקה וחומרי גלם איכותיים בלבד. זה היה חוד החנית של פיתוח המוצרים. כמו כן, את חותם המזל, כביכול, של הבגדים של Agua Bendita, הן עבודות יד שנעשתה על ידי אומנים קולומביאנים, שעם נסיונם הרב וליווי המעצבים של המותג, היו מסוגלות ליצור יצירות בעבודת יד המבוססות על סגנון מסורתי שנתנו מגע אוונגרדי.

אגווה בנדיטה היא חברת אופנה נעורית ושמחה עם מוצרים בלעדיים ובורקים המבוסס על מושגים שובבים ורעננים, מגולמים בתהליך חשיבה ובניית רעיון להטמיע מושגים אלו בכל אחת מהקולקציות.

אגווה בנדיטה היא שילוב של טכנולוגיה, עבודת יד וצבעים חיים, המטרה שלנו היא לגרום לבחורה להרגיש נערצת שלא מתביישת להתבלט ולעורר את תשומת הלב. זה מה שגרם לנשים בכל העולם לזהות עצמן עם מותג ואג'נדה אמיצה.

בנדיטה משמע מבורכת ומגלמת את חזון המותג כי כל אישה מבורכת עצם היותה במין היפה.

אגווה בנדיטה יוצגה על ידי גדולות הדוגמניות בעולם כגון: מריה פרננדז לפז (קולומביה), אנה סופיה הינאו (קולומביה), קטיה שצ'קינה (רוסיה), בר רפאלי (בשנת 2010 ובשנת 2012) ואיזבל גולרט (ברזיל) בקולקצית LOVELY HEROES בשנת 2013

 

THE MAGIC IN THE DETAILS

Start typing and press Enter to search

סל קניות

אין מוצרים בסל הקניות.